header-icon

+370 61 800 700

Meistras į namus ar biurą didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)

Elektros instaliacija Jūsų name, bute ar biure

Dauguma elektros sistemos gedimų įvyksta dėl blogai įrengtos elektros instaliacijos, netinkamai pasirinktų medžiagų ir priemonių. Jų pasitaiko visur: tiek individualiame name, tiek bute, tiek biure. Tokie gedimai dažniausiai įvyksta dėl prastai atliktų elektros darbų, kuriuos atliekai nekvalifikuoti elektrikai arba tiesiog dėl senos elektros instaliacijos, neatitinkančios dabartinių elektros prietaisų reikalavimų.

„Meistro Pagalba“ Jums siūlo tik profesionalių savo srities meistrų paslaugas. Kvalifikuoti meistrai padės Jums išspręsti elektros instaliacijos bėdas Jūsų name, bute ar biure Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Kvalifikuoti elektrikai darbus atlieka kokybiškai, vadovaudamiesi saugumo taisyklėmis ir principais. Būdami savo srities profesionalais, įrenginėdami naują arba tvarkydami seną elektros instaliaciją, jie Jums parinks elektros prietaisus, atitinkančius Jūsų elektros įvado galimybes ir Jūsų norus t. y. parinks tinkamą laidų storį, srovės nuotekio rėles, elektros automatus pagal atjungimo gebą ir srovę ir t. t.

Taigi, jeigu Jums reikia sutvarkyti elektros instaliaciją ar tiesiog sumontuoti naują, kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime šių darbų atlikimu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

 

Mūsų Draugai